Mediální agentura pro malé i velké společnosti.

Ve spolupráci s našimi partnery poskytujeme klientům komplexní péči v oblasti reklamy. Jak drobní podnikatelé, tak malé, střední nebo velké firmy podnikající v jakémkoliv oboru – všichni potřebují vhodnou formu propagace. Nechceme být obyčejnou mediální agenturou, a proto je jedním z cílů celého našeho týmu specialistů pomoci firmám, aby se orientovaly ve světě reklamy a médií, získávaly nové zákazníky a správně pečovaly o ty stávající. Snažíme se reflektovat aktuální dění v oblasti online prostředí a reklamy, abychom našim klientům doporučili nejlepší možná řešení, která jim budou dlouhodobě přinášet užitek.

Na našem blogu zveřejňujeme novinky, marketingové průzkumy, podněty k zamyšlení a další zajímavosti z oblasti reklamy.

Přečtěte si příběh naší agentury.

Audiovizuální tvorba
O nás
Zákulisí

Seznamte se s námi

Tady pracujeme - zde se rodí neotřelé nápady a vize.

Ostrava - rázovitý kraj s proslulou hornickou minulostí.

Ostrava je dnes jedno z nejzelenějších českých měst, které obklopuje krásné pohoří Beskydy. Najdete zde kulturní a industriální památky, jako je Dolní oblast Vítkovic a další. Lidé zde mluví zvláštní řečí – ostravským hantecem, kterému rozumí jen málokdo. Jak praví Josef Filgas v knize Zapomenutá Ostrava, „Dybyste celý svět prešli, jak ste neviděli Ostravu, tuž ste neviděli nic“.

SABANERO kodex

Náš tým

Roman

Roman

CEO & Founder

Lenka

Lenka

CFO

Petr

Petr

Project manager

Katka

Katka

Project manager

Kristýna

Kristýna

Account Manager

Ondřej

Ondřej

Account Manager

Jiří

Jiří

Account Manager

Lucie

Lucie

Copywriter

Michaela

Michaela

Copywriter

Dominika

Dominika

Copywriter

Ondra

Ondra

SEO Specialist

Marek

Marek

SEO Specialist

Petr

Petr

PPC Specialist

Verča

Verča

Senior Graphic Designer

Tereza

Tereza

Graphic Designer

Honza

Honza

Programmer

Vlastík

Vlastík

Programmer

Tomáš

Tomáš

Senior Coder

Tomáš

Tomáš

Coder

Ondra

Ondra

Coder

Rosťa

Rosťa

Tester

Martin

Martin

IT support

Drahoš

Drahoš

Production

Lukáš

Lukáš

Production

Náš příběh

Nejen Möbiova páska, ale samotný kruh je tvar, který nás fascinuje. Je totiž jedním z nejstarších symbolů na světě, znázorňuje celistvost a je znamením věčnosti. Posvátný symbol kruhu také znázorňuje život i celý vesmír.

Möbiova páska je dokonalý matematický útvar, který patří mezi neorientované útvary, ve kterém se deformuje dvojrozměrná plocha do třetího rozměru. Rub i líc navzájem na sebe navazují, takže ve skutečnosti má páska jen jedinou stranu, což je naprosto jedinečné.

Naše mediální agentura je adoptivním rodičem jaguára amerického žijícího v ZOO Olomouc. Jmenuje se Inti a pochází ze ZOO Nyiregyhaza v Maďarsku. A proč je zrovna jaguár naším maskotem? I starodávní Aztékové obdivovali toto zvíře. Jaguáří rytíři byla elitní skupina v jejich armádě, proslulá nejstatečnějšími bojovníky. Tým SABANERO je také elitní, a proto jsme si adoptovali skutečnou šelmu.

Konejme dobro společně!

Projekt mediální agentury SABANERO podporuje prostřednictvím Nadačního fondu Kapka naděje hemato-onkologická oddělení po celém Česku. Do Pětikapky se mohou zapojit všichni, kteří vlastní e-shop a mají v srdci místo pro dobré skutky. Partneři projektu se zavážou, že podpoří fond přispěním pěti korun z každého nákupu realizovaného na jejich stránkách. V praxi to vypadá tak, že uzavřete smlouvu s Nadačním fondem Kapka naděje o zasílání pravidelné podpory. V následujícím roce pak můžete uplatnit slevu na daních až do výše 5 % základu daně. Navíc získáte zdarma speciální balíček Pětikapka s logem, logomanuálem projektu a užitečnými radami, jak logo využít i k prospěchu vaší společnosti.

Možnosti spolupráce

Mediální agentura SABANERO je vnímána jako tradiční a spolehlivý partner pro většinu vyhledávaných mediálních subjektů. Ať už jde o televizní, online či tištěnou reklamu, jsme schopni zajistit nejlepší podmínky u těch největších hráčů na trhu.

nova
atmedia
Prima
Česká televize
Google
mediální skupina mafra
etarget
Seznam.cz

Chcete s námi také spolupracovat? Vyplňte formulář

Kariéra

Splň si sny! A přidej se do naší tlupy

Webová prezentace splnsisny.cz je jakýmsi grafickým a programátorským zpracováním naši firemní náborové a celkově personální politiky. Rádi bychom vytvořili firmu, která není vůči svým zaměstnancům lhostejná, stejně jako tomu není naopak. Věříme, že pouze stabilní prostředí, kde jsou všichni maximálně motivování ke své práci, může přinést úspěch nejen nám, ale také všem klientům, o které se společně staráme. Chceš být také členem našeho kmene?

Přejít na web splňsisny

Ke stažení

logotyp

prezentace

miniletáky

Srolujte